Spor Okullarının açılmasıyla birlikte ciddi bir rağbetin olduğunu ve özellikle gençlerimizin daha çok ihtiyacı olduğu bilerek 6-15 yaş aralığında ciddi talepleriyle karşı karşıya olan Elâzığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü son zamanlar yaptığı ve tamamladığı tesislerle bu yoğun taleplerin üstesinden gelerek şehrimizin sportif anlamda ihtiyacını ciddi manada azaltıyor ve gelen talepleri geri çevirmeden kayıtlarını almaya devam ediyor.
Haberi Oku