10 İLÇE YAZA HAREKETLİ GİRECEK

  Yaz tatilinin gelmesi ile beraber yoğun ilgi gören Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı tesislerde gerçekleştirilen kurslar 2024 yılı yaz ayı boyunca gençlere ve çocuklara birçok branştan hizmet verecek.

  Haberi Oku

  LÜKSEMBURG OPEN'DA EBRAR ACAR ŞAMPİYON

  Lüksemburg ev sahipliğinde gerçekleştirilen Taekwondo Uluslararası Open Şampiyonasında Şehrimizi temsil eden Milli Sporcumuz Ebrar Acar 59 kg da Şampiyon oldu.

  Haberi Oku

  GENÇLİK SPOR SİZLERİ BEKLİYOR

  Yaz tatilinin gelmesi ile beraber yoğun ilgi gören kurslarımız bu yılda birçok branştan kurslar ile başlıyor.

  Haberi Oku

  ELAZIĞ BU YIL İLK KEZ ANALİG'DE HOKEY TAKIMI İLE MÜCADELE VERECEK

  Elazığ Gençlik Spor Kulübü Çim Hokeyi Takımı başarılı sonuçlara imza atıyor. 2023 Yılında Elazığ’da faaliyet göstermeye başlayan branş Anadolu Yıldızlar Ligine ilk defa çıkıyor.

  Haberi Oku

  GÜREŞTEN ELAZIĞ'A TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ VE 3 TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ

  Okul Sporları Geleneksel Güreşleri Kapışmalı ve Aşırtmalı ABA Güreşleri Türkiye Şampiyonası düzenlendi. Şampiyonaya ilimizi temsil etmek üzere katılan sporcularımız başarılı dereceler elde etti.

  Haberi Oku

  ELAZIĞ SPORUNDA BİR İLK DAHA

  Türkiye Sutopu Federasyonu tarafından yapılan davet üzerine Elazığ Gençlik ve Spor Kulübü Sutopu Takımı oyuncularında Tuana İÇ, Manisa’da yapılacak olan Milli Takım hazırlık kampına davet edildi.

  Haberi Oku

  GSB ELAZIĞ YURTLARI BİR YURTTAN DAHA FAZLASI

  GSB Öğrenci Yurtlarında kalan öğrenciler tarafından düzenlenen sergi etkinliği büyük ilgi gördü.

  Haberi Oku

  ELAZIĞ PALETLİ YÜZMEDE MİLLİ TAKIMIN ALT YAPISI OLACAK

  25-26 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen Okul Sporları Paletli Yüzme Türkiye Finali’nde sporcularımızdan gururlandıran tablolar geldi.

  Haberi Oku

  ELAZIĞ'A EBRAR VE EMİRHAN'DAN BRONZ MADALYA

  Taekwondo Federasyonu tarafından düzenlenen Taekwondo Multi European Games (Avrupa Çoklu Taekwondo Oyunları) müsabakalarında ilimizi temsil etmek üzere şampiyonaya katılan sporcularımız Ebrar Acar ve Emirhan OKŞAN’ dan 3.lük.

  Haberi Oku

  ELAZIĞ'A BOKSTAN BÜYÜK DERECELER

  Türkiye Boks Federasyonu’nun 2024 yılı faaliyet programında yer alan Yıldız (Erkekler-Kadınlar) Boks Türkiye Şampiyonası Muğla’ da yapıldı.

  Haberi Oku

  GSİM'DEN ELAZIĞ'LI GENÇLERE DAVET

  Çalışmalarıyla İlimiz gençlerinin bilişsel, sosyal, kültürel ve sportif gelişimlerine katkıda bulunan Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen gençlik kamplarının başvurularının başladığını duyurdu.

  Haberi Oku

  YÜZMEDEN 1 TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU, 2 TÜRKİYE İKİNCİLİĞİ VE 1 TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ

  Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu’nun faaliyet takviminde yer alan Paletli Yüzme Açık Yaş Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Seçmeleri İstanbul’da yapıldı.

  Haberi Oku

  ATLETİZMDE GURURLUYUZ

  Okul Sporları Atletizm Küçükler ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonası Mersin ilinde gerçekleştirildi. İlimizi temsil etmek üzere Şampiyonaya katılan sporcularımız ilimize 1 Türkiye şampiyonluğu 2 Türkiye 2.liği ve 2 Türkiye 3.lüğü kazandırdı.

  Haberi Oku

  ELAZIĞ'DA 19 MAYIS TURNUVALARI DÜZENLENDİ

  Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla birçok branşta Turnuvalar gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE'DE İLK OLAN 'STADYUM GENÇ OFİS' ELAZIĞ GENÇLİĞİ İLE BULUŞTU

  Elazığ Atatürk Stadyumu, içerisinde bulunan 13 adet cep salonu ve Ahmet Aytar Kapalı Spor Salonu ile Yaşayan Stadyum olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Geçtiğimiz günlerde bünyesine Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyan Stadyum Genç Ofisi’de ekledi.

  Haberi Oku

  GÖKYÜZÜNE İLGİ DUYAN GENÇLER AY'I YAKINDAN İNCELEDİ

  Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Elazığ Şehit Muhammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi, Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Gökyüzü Gözlem Etkinliği düzenledi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER