Lüksemburg ev sahipliğinde gerçekleştirilen Taekwondo Uluslararası Open Şampiyonasında Şehrimizi temsil eden Milli Sporcumuz Ebrar Acar  59 kg da Şampiyon oldu.

Şampiyonada ülkemizi  ve şehrimizi temsil eden Elazığlı Milli Taekwondo sporcusu Ebrar Acar Uluslararası Open Turnuvasında şampiyon oldu.

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren tarafından yapılan açıklamada, “ Lüksemburg ev sahipliğinde düzenlenen Uluslararası Taekwondo Open turnuvalarında ülkemizi ve şehrimizi temsil eden Ebrar Acar’ı başarısından dolayı kutluyorum. Hem fen Lisesinde öğrenim görüp hem de antrenmanlarını aksatmadan kararlılıkla yoluna devam Ebrar, Taekwondo branşında istediğimiz noktalara gelecektir. Hem yaşı hem de enerjisi itibariyle gelecek vadeden sporcumuzu yürekten kutluyorum, Spor Şehri Elazığ mottosuyla nice başarılarını ve derecelerini göreceğimiz sporcumuza, başta ailesi olmak üzere antrenörlerimiz Akın Keleş ve Suat Acar’a, Şampiyon sporcumuz Ebrar Acar’a teşekkür ediyor, yürekten başarılar diliyorum, Yolu açık olsun, inşallah.” denildi.