Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Akçakiraz Gençlik Merkezi çalışanları anlamlı bir etkinliğe imza atarak Maden İlçesinde bulunan Atatürk Ortaokulu’nu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencileri ile bir araya geldi.
Akçakiraz Gençlik Merkezi çalışanları Elazığ’ın Maden ilçesinde bulunan Atatürk Ortaokulu öğrencileriyle birlikte program gerçekleştirdiler.
Gençlik Merkezi Müdürü Yasin Ayna, Spor Uzmanı Muhammed Baha Gökalp, Gençlik Lideri Erkan Yatmaz, Sosyal Uyum Çalışanı Duygu Eşlik ve gençlik merkezi gönülleri Maden İlçesine giderek öğrencilerle dolu dolu bir gün geçirdiler.
Gençlik merkezi çalışanları Madenli öğrenciler ile; Survivor parkuru, halat çekme, matrak, eğitsel ve müzikal gösteriler, denge oyunları, voleybol, eşleştirme gibi aktiviteler gerçekleştirdiler.
Gerçekleştirilen etkinliğin ardından açıklamalarda bulunan Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yaptığı açıklamada, "Akçakiraz Gençlik Merkezi çalışanlarımız Elazığ’ımızın Maden ilçesinde bulunan Atatürk Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencileri ile bir araya geldi. Öğrencilerimizi motive etmek amacıyla çeşitli etkinliklere imza atan çalışanlarımız öğrenciler ile birçok etkinlik gerçekleştirdi. Gençlik Merkezi çalışanlarımıza bu anlamlı ziyaret için teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.