AVLAĞI KÖYÜNDEYİZ

  Bugün Avlağı Köyünde Şehit Resul Kayaoğlu İlköğretim okulunda miniklerimizle buluştuk. Müzikal oyunlarımızla doyasıya eğlendiler.

  Haberi Oku

  VER ELİNİ KARDEŞİM OYUN ZAMANI

  Gençlerimiz Floor Curling sporu ile ilk defa tanıştı. Muhtevasında; yetenek ve gelenek unsurları barındıran Curling, eğlencesiyle de gençlerimizin vazgeçilmesi olacağını hissettirdi.

  Haberi Oku

  MUHACİR KARDEŞLERİMİZE KIRTASİYE DESTEĞİ

  Okula giden muhacir kardeşlerimiz; bizlere kırtasiye ihtiyaçlarının olduğunu belirtmişlerdi. Eğitim öğretim sürecinde kendilerine katkıda bulunmak bizleri ziyadesiyle mutlu kıldı. VerEliniKardeşim biz hep yanındayız.

  Haberi Oku

  MUHTARLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

  19 Ekim Muhtarlar Gününü Abdulgaffur IŞIK Gedikyurt Köyü Muhtarı, Murat Şimşek Çarşıbaşı Mahallesi Muhtarı, Nuri SAĞIR Muhtarlar Dernek başkanımızı ziyaret ederek kutladık.

  Haberi Oku

  KIRMIZI YELEKLİLER İŞ BAŞINDA

  Kırmızı Yelekliler olarak bugün Elazığ Valilik binası önünde görevdeydik. Hayat Eve Sığar uygulama esasıyla vatandaşlarımıza SMS ve e-devlet üzerinden uygulamayı kullanma ve HES Kodu oluşturulması hususunda yardımcı olduk.

  Haberi Oku

  VER ELİNİ KARDEŞİM

  Yetimlerin Efendisi ( SAV ) yetimlerini hiç yalnız bırakır mı ki, bizler de bırakalım ?

  Haberi Oku

  15 EKİM DÜNYA EL YIKAMA GÜNÜ

  Hazırlamış olduğumuz hijyen paketleri ve kırtasiye setlerimizle Bahçe Kapı köy okulumuzu ziyaret ettik.

  Haberi Oku

  KULÜPLERE MALZEME YARDIMI YAPILDI

  Valimiz Sayın Erkaya YIRIK ve Belediye Başkanımız Sayın Şahin ŞERİFOĞULLARI ile birlikte Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen malzeme dağıtım törenine katılarak 104 spor kulübene malzeme dağıtımı gerçekleştirdik.

  Haberi Oku

  YENİ ŞEHİR STADYUMU İNŞAATI YÜKSELİYOR

  GSB'lığı kontrol mühendisleri, Yüklenici Firma yetkilileri, İl Müdürümüz, Şube Müdürleri ve Yatırım, inşaat ve işletmeler ekibimiz, Elazığ Stadında bir dizi incelemelerde bulundu.

  Haberi Oku

  MİNİKLERİMİZİN OKULA BAŞLAMA HEYECANINA ORTAK OLDUK

  Şehit Tabip Teğmen Yüksel Demir İlköğretim Okulundayız. Uzun bir aradan sonra okula kavuşan miniklerimizle okula başlama heycanını birlikte yaşadık.

  Haberi Oku

  KEMAN EĞİTİMİ ÖN KAYITLARI BAŞLADI

  Emin olunuz ki! Bu duyuruya sizler kadar bizler de çok sevindik.

  Haberi Oku

  SPOR SALONU İÇİN İNCELEMELERDE BULUNULDU

  Saran Holding tarafından İlimize yapılacak Spor Salonu için Saran Holding müteahhitlerinden Erdem Okçuoğlu, İl Müdürümüz Abdulsamet Eren, Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa GÜR ve Aksaray Mahallesi Muhtarı Özcan Bal tarafından birtakım incelemeler gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  KOVANCILAR SPOR SALONU YENİLENİYOR

  Bakım-onarım ihalesini gerçekleştirdiğimiz Kovancılar Sentetik Sahada İl Müdürümüz Abdulsamet EREN çalışmaları yerinde inceledi. İlçemiz sporuna hayırlı olmasını diliyoruz.

  Haberi Oku

  KURSLARIMIZ BAŞLIYOR

  İŞTE ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR ! Deprem, pandemi derken !!! Uzun bir aradan sonra gençlerimizle kulüplerimize Fiziksel Mesafeli Maskeli Hijyenik sınıflarımızda kaldığımız yerden devam ediyoruz.

  Haberi Oku

  Merkezimizde Sinema Var

  Gençlik Merkezi Mavi Yelekliler; Sevgi Ve Merhamet Timi Gönüllüleri pandemi sürecinde kısıtlınan bir çok sosyal etkinliği normalleşme sürecinden hayata geçirmeye çalışıyor. Bu sosyal etkinliklerden biri olan “sinema gösterimi” için ilk etapta Gençlik Merkezi gönüllülerine duyuru yaparak etkinliğini gerçekleştirdi.

  Haberi Oku

  Geçmiş Olsun Hatay

  Belen İlçesinde başlayan, İskenderun ve Arsuz İlçelerine de sıçrayan orman yangınında zarar gören vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah beterinden muhafaza eylesin.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER