İSTİKLAL ŞAİRİMİZE İSTİKBALDEN MEKTUP

  İstiklal Marşımızın kabulünün 100. yılında İstiklal Şairimiz #MehmetAkifErsoy ‘a mektuplar yazıyoruz.

  Haberi Oku

  YENİ DÖNEM YOL HARİTAMIZI ÇİZİYORUZ

  Sosyal Uyum Ve Gençlik Katılım Projesi kapsamında yeni dönem planlaması ve muhacir kardeşlerimize “dahası katkılar nasıl sağlarız” düşüncesiyle; İl Göç İdaresi Müdürlüğü’nü ziyaret ettik. Yol haritamızı oluşturmaya başladık.

  Haberi Oku

  KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDİYORUZ

  Kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yeni kayıt ve detaylı bilgi için şahsen, Gençlik Merkezimize gelmeniz gerekmektedir.

  Haberi Oku

  "SAMSUNSPOR'UN KARA GÜNÜ" ANISINA YAPTIRILAN ANITLAR AÇILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Bu anıt bizim kaybettiklerimizi hatırlatacak. O gün yitirdiğimiz sporcularımızı ve camiamız mensuplarını hatırlatacak. Aynı zamanda dostluğu hatırlatacak, kardeşliği hatırlatacak ve sporun o centilmenlik yönünün ne kadar önemli, ne kadar vazgeçilmez olduğunu hatırlatacak" diye konuştu.

  Haberi Oku

  DERECEYE GİREN GENÇLERİMİZ, SAYIN VALİMİZİ ZİYARET ETTİ

  Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye genelinde düzenlenen 'Gençler Arası Şiir Okuma Yarışması' Türkiye Finallerinde Elazığ’ı temsilen yarışan ve dereceye giren öğrencilere Elazığ Valisi Erkaya Yırık tarafından ödülleri verildi.

  Haberi Oku

  “GENÇLERİMİZİN İSTİKBALİNİ ÇAKALLARIN ÇALMASINA HİÇBİR ZAMAN MÜSAADE ETMEYECEĞİZ"

  Trabzon’da Eren Bülbül Gençlik Merkezi'nin açılışını yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Fırat'ın, Dicle'nin kuzularını çakallara kaptırmayacağız, Karadeniz'in kuzularını çakallara kaptırmayacağız, gençlerimizin istikbalini o çakalların çalmasına hiçbir zaman müsaade etmeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

  Haberi Oku

  TEBRİKLER PERİLER

  İlk Avrupa Kupası maçında Rus rakibi MBA Moscow'u 74-85 ile mağlup eden Kadın Basketbol Takımımız @BirevimElazigSK 'i tebrik ediyoruz.

  Haberi Oku

  ANTRENMANLARIMIZ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

  Şampiyonlar salonlardan değil, içlerinde tutku, hayal ve amaç olan insanlar arasından çıkar.

  Haberi Oku

  BURS VE KREDİ BAŞVURULARINDA TAAHHÜTNAME ONAYI İÇİN EK SÜRE TANINDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ilk defa burs-kredi almak için başvuruda bulunan öğrencilere taahhütname onaylamak için ek süre verildiğini açıkladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, SİİRTLİ ÇOCUKLARIN HAYALİNİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRDÜ

  Kendi imkanlarıyla araç lastiklerinden voleybol sahası yapan Siirtli çocuklar, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun talimatıyla yeni sahalarına kavuşmakla kalmadı, kendilerini ziyaret eden Bakan Kasapoğlu ile o sahada voleybol maçı yaptı.

  Haberi Oku

  NASIL BAŞLADI / NASIL BİTTİ

  Yakup Kılıç Spor Salonu ve Kapalı Olimpik Havuz

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ EREN'DEN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

  Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet EREN , 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  TEKNOFEST 2021 TEKNOLOJİ YARIŞMALARINA BAŞVURULAR BAŞLADI

  Ülkemizin gelişmesi, her alanda bağımsızlığını güçlendirmesi ve teknoloji üreten bir topluma dönüşmesini, "Milli Teknoloji Hamlesi" adı altında kendine hedef edinmiş TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'nin 4. yılını 21-26 Eylül 2021 tarihinde Atatürk Havalimanı'nda güçlü paydaşlarımızla birlikte gerçekleştireceğiz.

  Haberi Oku

  SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ ANILDI

  Pandemi nedeniyle bu yıl sınırlı sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirilen 106. Yılında Sarıkamış Şehitlerini Anma Programı’na, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez katıldı.

  Haberi Oku

  BU BİR GÖNÜL MESELESİ

  Bugün #SevgiVeMerhametTimi olarak: İhtiyaçlarını tespit ettiğimiz kardeşlerimize; giyim, oyuncak ve de kırtasiye setlerini hediye etmek üzre hazır hale getirdik.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER