VER ELİNİ KARDEŞİM

  VerEliniKardeşim ile Sosyal Uyum çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gençler ile; bir takım sportif ve de sanatsal çalışmalar alanlarındayız..

  Haberi Oku

  ÖĞRENCİLERİMİZLE BİRLİKTE İFTAR SOFRASINDAYIZ

  İl Müdürümüz Abdulsamet Eren ve eşi iftarını nöbetçi yurdumuz olan Sare Ana Yurt Müdürlüğünde kalan öğrencilerimizle birlikte yaptı.

  Haberi Oku

  SPOR CAMİASININ BAŞI SAĞOLSUN

  Güreş sporunun emektarı, eski güreş sporcusu, il temsilciliği aynı zamanda güreş hakemliği yapmış hemşehrimiz Zülfikar ER vefat etmiştir. Allah, ailesine ve sevenlerine sabırlar versin, Başımız sağolsun.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU "TOKYO 2020'YE 100 GÜN KALA" ETKİNLİĞİNE KATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, paralimpik milli sporcularla birlikte toplam 118 milli sporcunun Tokyo Olimpiyatları'na kesin kota kazandığını bildirirken, "Kota müsabakaları haziran sonuna kadar devam edecek, inanıyorum ki bu süreçte Türkiye daha fazla sporcuyla daha fazla branşla katılım gösterecek"

  Haberi Oku

  MASKE MESAFE TEDBİR

  Bugün gönüllü gençlerimizle Alışveriş Merkezinde Pandemi tedbirleri kapsamında Maske ve Dezenfektan dağıtımında bulunduk.

  Haberi Oku

  MADALYALAR PEŞPEŞE GELDİ

  Antalyada yapılan " 6. Kickboks Avrupa Kupasında" Şehrimizi temsil ederek bir çok başarıyı ilimize getiren, çabalarının karşılığını dereceleriyle alan sporcularımızı yürekten kutluyor, başarılar diliyoruz.

  Haberi Oku

  KONYA’DA "OLİMPİK VELEDROM" TEMELİ ATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Veledromun Türkiye'nin 70 yıllık hayali olduğunu hatırlatırken, Dünyada tek cumhurbaşkanlığı himayesinde yapılan bisiklet turunun her geçen yıl daha da güzelleştiğini ifade etti.

  Haberi Oku

  9-10 YAŞ YÜZME ŞENLİKLERİ VE 1. VİZE MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

  10-11 Nisan tarihlerinde gerçekleşen 9-10 yaş Yüzme Şenlikleri ve 1. Vize müsabakaları finish düdüğüyle son buldu. Katılan sporcularımıza tebrik ediyor, başarılar diliyoruz .

  Haberi Oku

  56. CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU

  56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun 1. ayak Konya-Konya etabında dereceye giren sporculara ödüllerini Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum verdi

  Haberi Oku

  4. ETNOSPOR FORUMU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, geleneksel sporların milli kimlikleri güçlendirmenin yanı sıra ülkeler arası dayanışmanın, yardımlaşmanın, kardeşlik bağlarının güçlenmesi için önemli bir vesile olduğunu belirterek, ‘’Geçmişi yaşayarak ve yaşatarak bu kıymetli mirası gençlerimize aktararak en iyi şekilde yarınlara taşımalıyız" dedi.

  Haberi Oku

  EMNİYET TEŞKİLATIMIZIN 176. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

  Huzur ve güvenliğimizin teminatı olan Emniyet Teşkilatımız 176 yıldır devletinin emrinde, milletinin hizmetinde... Yıldönümünüz kutlu olsun. İyi ki varsınız.

  Haberi Oku

  ATATÜRK SPOR SALONUNUN AÇILIŞI YAPILDI

  Elazığ'da meydana gelen depremin ardından yaraların sarılması için her alanda olduğu gibi spor alanında da çalışmalar yapılıyor.Bu kapsamda bir holding tarafından Aksaray Mahallesi'nde yapımına başlanan spor salonunu tamamlandı, düzenlenen törenle açıldı.

  Haberi Oku

  "BUGÜN, DÜNYA EKONOMİSİNİN LOKOMOTİFİ GENÇ GİRİŞİMCİLERDİR"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Genç MÜSİAD'ın düzenlediği 7. Uluslararası Genç İşadamları Kongresi'ne katıldı.

  Haberi Oku

  ‘’TOHM’’ SPORCULARINA YABANCI DİL EĞİTİM İMKANI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türk Eğitim Derneği ile imzaladıkları eğitim protokolü ile Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nden yararlanan 9. sınıf düzeyindeki tüm sporcuların, TED Üniversitesi tarafından hazırlanacak özel müfredat kapsamında, haftada 4 saat olmak üzere, 90 hafta süre ile toplam 360 saat çevrimiçi İngilizce dil eğitimi alacaklarını bildirdi.

  Haberi Oku

  YÖRESEL HALK OYUNLARI KURSUMUZ AÇILIYOR

  Yöresel Halk Oyunları Kursumuz Açılıyor! 14-29 Yaş arası Erkek-Kadın Kayıtlar dolunca eğitim başlatılacaktır. Kayıt için lütfen Gençlik Merkezimize geliniz.

  Haberi Oku

  SIRADAKİ: KARAKOÇAN SPOR SALONU

  Karakoçan İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğündeki Spor Salonu İlçemizin önemli günlerindeki sosyal faaliyetleri ve ilçemiz sporu için yenileniyor.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER