BRAVO SULTANLAR

  Kadınlar 2. Lig 8. Grup müsabakalarında yer alan Elazığ Voleybol takımımız 5 te 5 yaparak ligdeki başarısını 2. Sırada sürdürmeye devam ediyor. Takımımızı yürekten kutluyor, başarılar diliyoruz.

  Haberi Oku

  ANTRENMANLARIMIZ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

  Hafta Sonu antrenmanlarımız genç ve yetenekli sporcularımızın katılımıyla devam ediyor.

  Haberi Oku

  BAŞARILAR POTANIN PERİLERİ

  Herbalife Nutrition KBSL Kupasında Şehrimizi temsil eden Birevim Elazığ SK - ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi karşılaşmasında takımımıza başarılar diliyoruz.

  Haberi Oku

  MİLLİ TEKNOLOJİ BURS PROGRAMI BAŞVURULARI BAŞLADI

  LİSANS VE LİSANSÜSTÜ ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE

  Haberi Oku

  VER ELİNİ KARDEŞİM

  Kısıtlı zamanlarını arkadaşlarıyla sokakta oyun oynayarak geçiren miniklerimize oyun arası atıştırmalıkları dağıttık ve miniklerimizle Covid-19 ve pandemi tedbirleri hakkında sohbet ettik

  Haberi Oku

  TESİSLERİMİZİ YEŞİLLENDİRMEYE DEVAM EDİYORUZ

  Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü öncülüğünde daha yeşil bir gelecek için yüze yakın fidan dikimi gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  GELECEĞE SESLEN

  #GeleceğeSeslen projesi ile daha iyi hayal ederek; üretici fikirlerimizi, kaliteli video üretimle buluşturmayı hedeflemekteyiz. Artık dijital dünya “gelecek değil, bugündür”.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE OTUZUNCUSU ELAZIĞ'DAN

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından düzenlenen öykü yarışmasında Şehrimizi temsil ederek, ilk Otuza giren Ahsen Zeynep Gürhan, ödülünü il Müdürümüz Abdulsamet Erenin elinden aldı. Kendisini tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.

  Haberi Oku

  İL PROTOKOLÜ YENİ ŞEHİR STADYUMUNDA

  Valimiz Sn. Erkaya YIRIK, MV. Sn. Metin BULUT, Belediye Başkanı Sn. Şahin ŞERİFOĞULLARI ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Sn. Abdulsamet EREN yapımı devam eden yeni şehir stadyumunda bir dizi incelemelerde bulundu.

  Haberi Oku

  TAKIMIMIZ YARI FİNALDE

  Batman ilinde devam eden 2. Aşama 18 Yaş Altı Türkiye Şampiyonası B Grubunda yer alan Kadınlar Tenis takımımız rakiplerini egale ederek, Yarı Final heyecanı yaşacak olan sporcularımızı tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.

  Haberi Oku

  İL PROTOKOLÜ TESİSLERİMİZDE

  İl Müdürlüğümüze bağlı tesislerden Çok Amaçlı Spor Merkezi, Olimpik Yüzme Havuzu ve Yeni Şehir Stadyumunu ziyaret ederek incelemelerde bulunan Vali Erkaya Yırık, Ak Parti Milletvekili Metin Bulut, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğlulları ve Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet EREN ilk olarak Çok Amaçlı Spor Merkezinde bulunan güreş, tekvando, boks, basketbol ve cimnastik salonlarında antrenmanlarına devam eden sporcuları ve Olimpik Yüzme Havuzundaki sporcuları ziyaret ederek başarılar dilediler.

  Haberi Oku

  20 YAŞ ALTI LİSANSLI SPORCULARIN BELİRLİ SAATLERDE SOKAĞA ÇIKMA VE SEYAHAT KISITLAMALARI MUAFİYETİNE İLİŞKİN DUYURU

  20 YAŞ ALTI LİSANSLI SPORCULARIN BELİRLİ SAATLERDE SOKAĞA ÇIKMA VE SEYAHAT KISITLAMALARI MUAFİYETİNE İLİŞKİN DUYURU

  Haberi Oku

  ANTRENMANLARIMIZA BEKLİYORUZ

  Attığını vuran, gözü pek ve kararlı sporcularımızı Okçuluk antrenmanlarına bekliyoruz. Sizleri de aramızda görmek istiyoruz ve Bekliyoruz.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZDEN TEBRİK ZİYARETLERİ

  İl Müdürümüz Abdulsamet Eren ve Şube Müdürü Yunus Kılınç, Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, Eğitim Bir Sen Başkanı İbrahim Bahşi, Türk Eğitim Sen Başkanı Talat Efe, Öğretmenler Günü dolayısıyla tebrik ziyaretinde bulundular.

  Haberi Oku

  24 KASIM'A DAİR

  ANADOLU’NUN ÜCRA YERLERİNDE TÜM İMKANSIZLIKLARA GÖĞÜS GEREREK, GENÇLERİMİZE BİR HARF ÖĞRETME AŞKIYLA ÖĞRETMENLİK MÜCADELESİ VEREN, O EŞSİZ KAHRAMANLARIMIZI DA SAYGI VE SEVGİYLE SELAMLIYORUZ.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER