“TÜRK SPORUNUN HIZI HER GEÇEN GÜN BAŞARILARLA TAÇLANARAK ARTIYOR”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sporun her alanında çok ciddi bir devrim yaşandığını belirterek, “Türk sporunun, Türk sporcusunun hızı her geçen gün başarılarla taçlanarak artıyor. Önümüzdeki süreçte sporun birleştirici ruhuyla tüm kötülüklerle mücadele edeceğimiz gibi, sporu tabana yayma noktasında da çok önemli aşamaları başaracağımıza inanıyorum” dedi.

  Haberi Oku

  RAHMETLE VE ÖZLEMLE...

  27 Şubat 2020 tarihinde Suriye’de görev yapan, hain saldırıda şehit edilen İdlib şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyoruz. Ruhunuz şad, makamınız cennet olsun.

  Haberi Oku

  İDLİP İÇİN YOLLARDAYIZ

  Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi bünyesinde görev yapan gençlik liderleri ve gönüllü gençler Gençlik ve Spor Bakanlığın ‘‘Kardeşlerin Isınır, Dünya Isınır’’ projesine destek vermek amacıyla bot, atkı, bere, kazak, pantolon, ceket, mont, ayakkabı ve çoraplardan oluşan kışlık kıyafetleri toplayarak, yaş ve beden kategorilerine ayırıp kolilediler.

  Haberi Oku

  BÖLGESEL AMATÖR LİGLER BAŞLIYOR

  “Bölgesel Amatör Lig”için beklenen gün geldi. BAL müsabakalarının başlama düdüğü 17 Nisan’da çalıyor!

  Haberi Oku

  KYK GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ALİ ÖZDEMİR VE PERSONEL DAİRE BAŞKANI ATİLLA ÇETİN İLİMİZDE BİR DİZİ İNCELEMELERDE BULUNDU

  KYK Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir ve Personel Daire Başkanı Atilla Çetin İl Müdürlüğümüzü ve Yurtlarımızı ziyaret ederek değerlendirme ve koordinasyon toplantısı gerçekleştirdiler.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU AĞRI’DA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Ağrı'da, Ağrı Gençlik ve Spor Protokolü programına katıldı.

  Haberi Oku

  GÜRSEL AKSEL STADI RESMEN AÇILDI

  Göztepe'nin iç saha maçlarını oynadığı Gürsel Aksel Stadı'nın resmi açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşti. Açılışta bir konuşma yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, dünyanın en iyi statlarına aday gösterilen Gürsel Aksel Stadı'nın Türkiye'nin spor altyapısının geldiği noktanın en güzel sembollerinden biri olduğunu belirtti.

  Haberi Oku

  TEBRİKLER MİLLİ TAKIM

  EuroBasket 2022'ye katılma hakkı elde eden 12 Dev Adam’ı yürekten tebrik ediyoruz.

  Haberi Oku

  YAZILIM TEKNOLOJİLERİ EĞİTMENİNİ ARIYOR

  Yarının teknolojisini üretecek gençleri yetiştirme hedefimizde bizimle birlikte olabilecek eğitmenlerimizi bulmak için; Elazığ ilimizinde aralarında olduğu @gsb_elaziggm bünyesinde faaliyet gösteren Deneyap Atölyemizde, üreten bir gençliğin kılavuzu olmak istemez misiniz ?

  Haberi Oku

  “TÜRKİYE'MİZİN STATLARI, SALONLARI DÜNYANIN ÖNCÜ TESİSLERİ OLDU”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Türkiye'mizin tesisleri, statları, salonları ve diğer branşları, dünyanın, Avrupa'nın öncü tesisleri oldu. Türkiye'nin sporda marka ülke olma noktasında çok ama çok önemli bir noktaya geldiğini de gururla ifade ediyorum. Özellikle spor altyapımız, sadece ülkemiz için değil dünyanın imrendiği, tercih ettiği bir spor turizmi markası haline geldi” dedi.

  Haberi Oku

  YENİ ADANA STADYUMU AÇILDI

  Yeni Adana Stadyumu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katıldığı törenle hizmete girdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Tesisleşmenin Türk sporunu güçlendirme, sporcularımızı destekleme, hedeflerimize ulaşma noktasında çok büyük önem arz ettiğine inanıyoruz” dedi.

  Haberi Oku

  MAÇ HAZIRLIKLARINA BAŞLADIK

  Güne kar bereketi ile uyandık. Bugün oynanacak olan Elazığspor- Etimesgutspor maçı hazırlıklarına başladık.

  Haberi Oku

  REGAİB KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN

  Cenâb-ı Hak, Recep ve Şaban ayını mübarek kılsın ve bizi Ramazan’a kavuştursun. Tüm İslam âleminin Regâib Kandilini tebrik ediyoruz.

  Haberi Oku

  MİLLİ SPORCU BURSU TANITIM TOPLANTISI

  Milli Sporcu Bursu Tanıtım Toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlendi.

  Haberi Oku

  ANTRENMAN AN'LARINDAN

  “Hiçbir şeye sınır koyamazsınız. Ne kadar çok hayal kurarsan, o kadar ileri gidersin.”

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER