ÇOCUKLARA YÖNELİK ETKİNLİKLERİMİZ DEVAM EDİYOR

  Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi olarak depremzede çocuklarımıza bir tebessüm için geliyoruz; etkinliklerimiz devam ediyor.

  Haberi Oku

  CİMNASTİK TAKIMIMIZ YARI FİNALDE

  Malatya'da yapılan Analig Cimnastik yarışmasında Elazığ Gençlik ve Spor Kulübü Cimnastik takımı 1. olarak yarı finale çıkmaya hak kazandı. Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Abdulsamet Eren sporcu ve antrenörlerimizi tebrik ederek yarı final yarışmalarında başarılar diledi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK MERKEZİMİZ ULUSLARARASI ROBOT GÜNLERİ FESTİVALİNDE

  17.ODTÜ Uluslararası Robot Günlerinde İlimizi temsilen katılan, Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi Gençlik Liderimiz ve yarışmacılarımıza başarılar diliyoruz.

  Haberi Oku

  BİR TEBESSÜM İÇİN GELİYORUZ

  Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi olarak depremzede çocuklarımıza bir tebessüm için geliyoruz; etkinliklerimiz devam ediyor.

  Haberi Oku

  ALİYE DEMİRBAĞ'DAN BRONZ MADALYA

  Avusturya'nın Vienna kentinde yapılan 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları kota puan müsabakalarında, Austrian Open 2020 Badminton Turnuvasında Milli Badm. Aliye Demirbağ tek bayanlar katg. 3. Olmuştur Milli Sporcumuzu yürekten kutluyor, Antrenörlerimize başarılar diliyoruz.

  Haberi Oku

  ÇOCUKLARA YÖNELİK ETKİNLİKLERİMİZ DEVAM EDİYOR

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Harput Diyanet Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Milli Eğitim İl Müdürülüğümüz ile birlikte depremzede çocuklarımıza bir tebessüm için geliyoruz; etkinliklerimiz devam ediyor.

  Haberi Oku

  YURT PERSONELLERİYLE İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

  Bahar dönemi öncesi Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Abdulsamet Eren’in başkanlığında tüm yurt personelleriyle istişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

  Haberi Oku

  HAFTALIK SPOR FAALİYET PROGRAMI

  Haftalık Spor Faaliyet Programı (22-23 Şubat 2020)

  Haberi Oku

  LOKANTA-KANTİN İŞLETİCİ VE ÇALIŞANLARIYLA İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

  Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Abdulsamet Eren’in başkanlığında Yurt Müdürlüklerimizdeki lokanta kantin çalışanları ve işleticileriyle istişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

  Haberi Oku

  BİR TEBESSÜM İÇİN BİR ARAYA GELDİK

  Altınçevre Kur'an Kursun'da genç Hafızlarımızla Bir Tebessüm İçin bir araya geldik. Kur'an tilaveti ile huzur bulduk, etkinliklerimizle neşe kattık. Yüreğinde ki kahramanları ortaya çıkardık..

  Haberi Oku

  GELİYORUZ ÇOCUKLAR

  Atakum Gençlik Merkezi İlimizde Depremzede Çocuklara Yönelik Psikolojik Destek Anlamında Faaliyetler Düzenledi.

  Haberi Oku

  DEPREMDE HALKIMIZIN YANINDA OLDUK

  İl Müdürlüğümüz tarafından 24 Ocak tarihinde Elazığ’da meydana gelen deprem nedeniyle vatandaşlara açılan tesisler ve yapılan faaliyetler hakkında bilgiler verildi.

  Haberi Oku

  ÇADIR KENTTE KALAN ÇOCUKLARIMIZI VE AİLELERİNİ GENÇLİK MERKEZİMİZDE MİSAFİR ETTİK

  Bugün de (16.02.2020) Kültür Park Çadır Kentteki çocuklarımız ve ailelerini Gençlik Merkezimizde ağırladık.Çocukların bir kaç saatte olsa tebessümü, bizleri mutlu etti.

  Haberi Oku

  İLİMİZ SPORCULARINDAN ATAKAN KILIÇ TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ

  12-14 Şubat 2020 tarihlerinde Sivas ilinde yapılan, Okul Sporları Genç Erkekler Greko-Romen Türkiye Şampiyonasında, İlimiz sporcularından Atakan KILIÇ 72 kg. Türkiye 3.ü olmuştur. İl Müdürlüğü olarak sporcumuzu tebrik ediyor, Antrenörümüze başarılar diliyoruz.

  Haberi Oku

  AFAD İL MÜDÜRLÜĞÜNDE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  AFAD İl Müdürlüğü'nde Çalışma Grupları Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK MERKEZİMİZDE TİYATRO GÖSTERİSİ YAPILDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz öncülüğünde, Elazığ Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezinde, depremzede çocuklarımız için Samsun Atakum Gençlik Merkezinden gelen gönüllü tiyatrocularımızın gösterimi yapıldı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER