TFF 2.Lig - Futbol Müsabakası
|
Tarih
|
Saat
|
Takımlar
|
Yer
|
17 Kasım 2019
|
13.00
|
Birevim Elazığ Spor –Sivas Belediye Spor
|
Gençlik Merkezi Sentetik Saha
|
U14 - Futbol Müsabakası
|
16 Kasım 2019
|
10.30
|
İl Özel İdare Spor - Yol Spor
|
İl Özel İdare Sentetik saha
|
U16 - Ligi Futbol Müsabakası
|
16 Kasım 2019
|
12.00
|
İl Özel İdare Spor - Doğukent Spor
|
İl Özel İdare Sentetik saha
|
16 Kasım 2019
|
15.00
|
Yol Spor-Gençlik Merkezi Spor
|
Yol Spor Tes.Sentetik Saha
|
19 Kasım 2019
|
13.00
|
Elazığ Belediye Spor-Yol Spor
|
Yol Spor Tes.Sentetik Saha
|
19 Kasım 2019
|
13.00
|
Gençlik Merkezi Spor-Doğukent Spor
|
Fırat Üniversitesi Sentetik Saha
|
U19 - Ligi Futbol Müsabakası
|
16 Kasım 2019
|
11.00
|
Maliye Spor-Sivrice Spor
|
Yol Spor Tes.Sentetik Saha
|
16 Kasım 2019
|
13.00
|
Şafak Gücü Spor- Yol Spor
|
Yol Spor Tes.Sentetik Saha
|
16 Kasım 2019
|
12.00
|
Tayfun Spor-Beyhan Belediye Spor
|
Fırat Üniversitesi Sentetik Saha
|
16 Kasım 2019
|
14.00
|
Hankendi Spor-Fırat Üniversitesi Spor
|
Fırat Üniversitesi Sentetik Saha
|
16 Kasım 2019
|
13.30
|
İl Özel İdare Spor- Elazığ Belediye Spor Fk.
|
İl Özel İdare Sentetik saha
|
16 Kasım 2019
|
13.00
|
Kovancılar Spor-Palu Spor
|
Kovancılar İlçe Sentetik Saha
|
16 Kasım 2019
|
13.00
|
Karakoçan Spor-Karakoçangücü Spor
|
Karakoçan İlçe Sentetik Saha
|
19 Kasım 2019
|
11.00
|
Fırat Üniversitesi Spor-Üsküdar Spor
|
Fırat Üniversitesi Sentetik Saha
|
19 Kasım 2019
|
13.00
|
Yol Spor- Beyhan Belediye Spor
|
Yol Spor Tes.Sentetik Saha
|
19 Kasım 2019
|
14.30
|
İl Özel İdare Spor- Maliye Spor
|
İl Özel İdare Sentetik saha
|
19 Kasım 2019
|
13.00
|
Palu Spor - Karakoçan Spor
|
Palu İlçe Sentetik Saha
|
19 Kasım 2019
|
13.00
|
Karakoçangücü Spor- Kovancılar Esnaf Spor
|
Karakoçan İlçe Sentetik Saha
|
1. Amatör Küme Futbol Müsabakası
|
17 Kasım 2019
|
11.00
|
Maliye Spor- Karakoçangücü Spor
|
Yol Spor Tes.Sentetik Saha
|
17 Kasım 2019
|
13.00
|
Dsi Spor- Hicret Gençlik Spor
|
Yol Spor Tes.Sentetik Saha
|
17 Kasım 2019
|
15.00
|
Şeker Spor- Gh.Abdullahpaşa Spor
|
Yol Spor Tes.Sentetik Saha
|
17 Kasım 2019
|
13.00
|
Arıcak Spor- Kovancılar Spor
|
Kovancılar İlçe Sentetik Saha
|
17 Kasım 2019
|
14.00
|
Palu Spor- Yol Spor
|
Palu İlçe Sentetik Saha
|
17 Kasım 2019
|
13.00
|
Karakoçan Spor-Aksaray Gençlik Spor
|
Karakoçan İlçe Sentetik Saha
|
20 Kasım 2019
|
12.30
|
Hicret Gençlik Spor- Palu Spor
|
Fırat Üniversitesi Sentetik Saha
|
20 Kasım 2019
|
14.30
|
Hankendi Spor- Karakoçangücü Spor
|
Fırat Üniversitesi Sentetik Saha
|
20 Kasım 2019
|
13.00
|
Yol Spor-Arıcak Spor
|
Yol Spor Tes.Sentetik Saha
|
20 Kasım 2019
|
15.00
|
Gh.Abdullahpaşa Spor-Dsi. Spor
|
Yol Spor Tes.Sentetik Saha
|
20 Kasım 2019
|
13.30
|
Şeker Spor-Maliye Spor
|
İl Özel İdare Sentetik saha
|
20 Kasım 2019
|
14.00
|
Kovancılar Spor-Karakoçan Spor
|
Kovancılar İlçe Sentetik Saha
|
İşitme Engelliler Ligi Futbol Müsabakası
|
17 Kasım 2019
|
12.30
|
Malatya İşitme Engelliler Spor –Bingöl İşitme Engelliler Spor
|
Fırat Üniversitesi Sentetik Saha
|
Spor Toto Bal Ligi Futbol Müsabakası
|
16 Kasım 2019
|
14.00
|
Sürsürü Spor-Pötürge Belediye Spor
|
Gençlik Merkezi Sentetik Saha
|
Voleybol 2.lig bayan
|
16 Kasım 2019
|
12.00
|
Elazığ Polisgücü Sk-Mezopotamya Sk.
|
15 Temmuz Spor Salonu
|
Hentbol 1.lig bayan
|
16 Kasım 2019
|
13.00
|
Elazığ Sosyal Yardımlaşma-Polatlı Belediye S.k
|
Yakup Kılıç Spor Salonu
|
Voleybol 2.lig bayan
|
17 Kasım 2019
|
13.00
|
Elazığ Polisgücü Sk-73 Şırnak Belediye
|
Yakup Kılıç Spor Salonu
|