OKULLAR ARASI YUZME, TENİS, ORYANTRİNG VE DART İL BİRİNCİLİKLERİ SONUÇLANDI

.

11 OCAK 2019

İl Müdürlüğümüzün organizasyonu ile 2018 – 2019 Eğitim Öğretim Yılı, okullar arası Bayanlar ve Erkekler Gençler Yüzme, Gençler Tenis, Gençler Oryantiring ve Yıldızlar ile Gençler Dart il birinciliği müsabakaları geçtiğimiz hafta içerisinde düzenlenmiştir.

Gençler Yüzme İl Birinciliği 9-10 Ocak 2019 tarihlerinde Olimpik Yüzme Havuzunda, Gençler Tenis İl Birinciliği 7-11 Ocak 2019 tarihlerinde Özel İdare Tenis Kortlarında, Gençler Oryantiring 9-10 Ocak 2019 tarihlerinde Fethi Sekin Mesire alanında, Gençler Dart 2-3 Ocak 2019 tarihlerinde ve Yıldızlar Dart ise 7-8 Ocak 2019 tarihlerinde Gençlik Merkezinde oynanan müsabakalar ile sonuçlanmıştır.

Dört ayrı spor dalında yapılan ve yaklaşık 400’ün üzerinde Bayan ve Erkek öğrenci sporcunun katıldığı İl Birinciliği müsabakalarında dereceye giren okullarımızın ödülleri, Okul İdarecilerinin ve Beden Eğitimi Öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleştirilen ödül törenleri ile kupa ve madalyaları kendilerine takdim edilmiştir.

Dereceye giren okullarımızı kutluyor, ilimizi temsilen katılacakları Grup, Yarı Final ve Finallerde başarılar diliyoruz.

Gençler Yüzme, Gençler Tenis, Gençler Oryantiring ve Yıldızlar ile Gençler Dart spor dallarında müsabaka sonuçları ve dereceye giren okullarımız aşağıda açıklanmıştır.


ORYANTRİNG  MÜSABAKA SONUÇLARI

GENÇ ERKEK A KATEGORİSİ                                                       GENÇ ERKEK B KATEGORİSİ

1- GAZİ ENDÜSTRİ E. LİSESİ                                                         1- ÖZEL DOĞA ANAD.LİSESİ

2- KARAKAYA ANAD. LİSESİ                                             2- GAZİ ENDÜSTRİ E. LİSESİ

3- FIRAT ANAD. LİSESİ                                                                  3- GAZİ ENDÜSTRİ E. LİSESİ

4- ÖZEL DOĞA ANAD.LİSESİ                                                         4- FIRAT ANAD. LİSESİ

 

GENÇ KIZ A KATEGORİSİ             

1-ÖĞRETMEN SIDIKA AVAR MTAL.

2-ÖZEL BİLGEM L.

GENÇ KIZ B KATEGORİSİ             

 1-ÖĞRETMEN SIDIKA AVAR MTAL.

2-KARAKAYA ANAD. LİSESİ

 FERDİ GENÇ ERKEK A KATEGORİSİ


1-FURKAN ATALAY – BAHÇEŞEHİR KOLEJİ

2-EMİRHAN DEĞER – KARAKAYA

 

TENİS MÜSABAKA SONUÇLARI

KIZLAR TAKIM SIRALAMASI

1-YAHYA KEMAL BEYATLI ANAD. LİSESİ

2-ÖZEL FİNAL ANAD.LİSESİ

3-AHMET KABAKLI ANAD. LİSESİ

4-MESLEKİ VE TEKNİK ANAD.LİSESİ

 

ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI

1-GÜZEL SANATLAR LİSESİ

2- AHMET KABAKLI ANADOLU LİSESİ

3- ÖZEL DOĞU OKULLARI

Yüzme sonuçları için  TIKLAYINIZ....  

Dart sonuçları için       TIKLAYINIZ....