HAFTASONU ORGANİZASYON ZENGİNLİĞİ

Yüzme Analig Grup Müsabakaları, Gençler Dart Müsabakaları, Gençler Voleybol (B) Yarı Final Müsabakaları, Bilek Güreşi İl Birinciliği Müsabakaları tamamlandı.

26 MART 2018

ANALİG YÜZME GRUP MÜSABAKALARI

İlimizde oynanan Anadolu Yıldızlar Ligi Yüzme Grup Müsabakaları sona erdi. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğümüzün 2017-2018 Yılı Faaliyet Programında yer alan Anadolu Yıldızlar Ligi (Analig) Yüzme Grup Müsabakaları 24-25 Mart 2018 tarihleri arasında Elazığ, Malatya, Van, Tunceli, Bingöl, Ağrı illerinden 116 sporcunun katılımı ile ilimiz Olimpik Yüzme Havuzunda organize edildi. Müsabakalar sonunda yapılan ödül töreniyle dereceye giren sporcular ödüllerini GHSİM Şube Müdürleri ve Yüzme İl Temsilcisi Yonca SEZER’in elinden aldı. Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak tüm sporcu ve antrenörlerimizi tebrik eder, katılacak olan takımlara başarılar dileriz.

Yarı Finale Katılacak Takımlar

Elazığ, Malatya, Van, Tunceli, Bingöl, Ağrı

 

OKULSPORLARI GENÇLER BOCCE İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

Okullararası Bocce Gençler İl Birinciliği Müsabakaları 24 Mart 2018 tarihinde Aziz Gül Orta Okulu’nda 6 kız, 5 erkek takımının katılımı ile organize edildi.

Takımlarımızın hazırlıklarında katkılarından dolayı okul idarecilerine ve takım antrenörlerine teşekkür eder, sporcularımızı kutlarız.

Dereceye Giren Takımlar

Erkekler:                                                                            Kızlar:

1.Elazığ Lisesi                                                                     1.Fırat Anadolu Lisesi

2.Mehmet Koloğlu Anadolu Lisesi                                     2.Elazığ Lisesi

3.Fırat Anadolu Lisesi                                                         3.Özel Doğa Lisesi

4.Özel Doğa Lisesi                                                              4.Hankendi Lisesi

 

OKULSPORLARI GENÇLER DART İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

Okul Sporları Gençler Dart İl Birinciliği Müsabakaları 23 Mart 2018 tarihinde Elazığ Gençlik Merkezinde3 kız, 5 erkek takımının katılımı ile organize edildi

Müsabakalar sonunda yapılan ödül töreninde dereceye giren sporculara madalyaları Gençlik Merkezi Müdürü Hüsnü ÖZTÜRK tarafından taktim edildi.

Dereceye Giren Takımlar

Erkekler:                                                                            Kızlar:

1.Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi                              1.Fırat Anadolu Lisesi

2.Vali Muharrem Göktayoğlu Anadolu Lisesi      2.Mehmet Koloğlu Anadolu Lisesi

3.Çubukbey Anadolu Lisesi                                        3.Özel Bilgem Okulları

4.Mehmet Koloğlu Anadolu Lisesi

5.Fırat Anadolu Lisesi

 

OKULSPORLARI GENÇLER VOLEYBOL (B) YARI FİNAL MÜSABAKALARI

Okul Sporları Gençler Voleybol (B) Yarı Final Müsabakaları 23-26 Mart 2018 tarihleri arasında Yakup Kılıç Spor Salonu ve Hentbol Spor Salonunda 8 Kız, 8 Erkek takımının katılımı ile organize edildi.

Müsabakalar sonunda yapılan ödül töreninde dereceye giren sporculara madalyalarını GHSİM Şube Müdürleri ve İl Temsilcisi Suat TİRYAKİ tarafından taktim edildi.

Dereceye Giren Takımlar

Erkekler:                                                                           

A Grubu 1.si: İstanbul Özel Bağcılar Şafak Meslek Lisesi                               

B Grubu 1.si: Erzurum Spor Lisesi

Kızlar:                                                                 

A Grubu 1.si: İstanbul Özel Atacan Lisesi                             

B Grubu 1.si: İzmir Bayraklı Özel Öbek Boğaziçi Anadolu Lisesi

 

BİLEK GÜREŞİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

Vücut Geliştirme-Fitness ve Bilek Güreşi İl Temsilciliğimizin 2018 yılı faaliyet programında yer alan Bilek Güreşi İl Birinciliği müsabakaları 25 Mart 2018 tarihinde ilimiz Gençlik Merkezinde yapılmış olup, başarılı olan 24 sporcuya madalyaları GHSİM Şube Müdürleri ve İl Temsilcisi Rıdvan YILDIZ tarafından taktim edilmiştir. Takımlarımızın hazırlıklarında katkılarından dolayı okul idarecilerine ve takım antrenörlerine teşekkür eder, sporcularımızı kutlarız.